Trochę muzyki...

środa, 7 września 2011

Nowa płyta Doris Day "My Heart"

Nowa płyta Doris Day "My Heart" już jest w sprzedaży od piątego września, a płytę wydała Sony Music. To pierwszy po prawie dwóch dekadach nowy studyjny album Doris. Więcej o płycie jest tu: "My Heart" 
i tu: "My Heart"

 Oczywiście płyta w najbliższych dniach trafi do mych rąk, no ale niestety nie za sprawą Empik, czy Merlin... Od nich jakiś czas temu dowiedziałam się, że w ich sklepach to CD nie będzie do kupienia. No, ale od czego ma się przyjaciół! Rafał mieszka w Londynie i mi ją tam zamówił. Już się nie mogę doczekać, kiedy to będę mogła, zasiąść wygodnie w fotelu i z zamkniętymi oczami zasłuchana w piękny głos Doris, odpłynę w świat marzeń.

2 komentarze:

  1. W radiowej Trójce usłyszałam że prawie 90-letnia Doris wydała nową płytę, to było jak grom! Marek Niedźwiecki zachwalał jej głos, mimo upływu lat...Nie wiem, czy to składanka starszych piosenek, czy nowszych...ale co tam, zazdroszczę Ci:-) Tymczasem zasłuchuje się 'Baby It's Cold Outside' Bing Crosby & Doris Day. Uwielbiam, co za duet. Pamiętam stare kino w niedziele na Dwójce i Doris - słodką jak cukierek, jasną jak słońce, ach jedyna w swoim rodzaju!Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzię4ki za miły komentarz:) Płyta jest jednak dostępna na Merlin.pl:) Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń