Trochę muzyki...

piątek, 21 czerwca 2013

Program radiowy "Nancy Dla Franka"

 "Nancy Dla Franka" jest to 3 godzinny program radiowy (hołd złożony Frankowi Sinatrze), w którym Nancy Sinatra piosenkarka i córka sławnego ojca znana z takich hitów jak: "Bang bang", czy duetu śpiewanego z ojcem "Something Stupid" przeprowadza wywiady, w których gwiazdy opowiadają o Franku Sinatrze. W programie oprócz wywiadów można usłyszeć niektóre z jej ulubionych piosenek śpiewanych przez sławnego ojca, jak i piosenki śpiewane przez zaproszonych gości. Oczywiście nie zabraknie wywiadu z Doris, która przecież występowała z Frankiem, grała też z nim w filmie "Young at Heart". Natomiast ulubioną komedią aktora był "Telefon towarzyski" ("Pillow Talk"), w którym Doris grała główna rolę kobiecą.
Oto najnowszy harmonogram części 1 i 2 z wywiadów:
CZĘŚĆ PIERWSZA:
Niedziela 23 czerwca godzina siedemnasta
Wtorek 25 czerwca godzina piętnasta
Czwartek 27 czerwca godzina dwudziesta pierwsza  
CZĘŚĆ DRUGA:
Poniedziałek 24 czerwca dziesiąta
Środa 26 czerwca godzina osiemnasta
Piątek 28 czerwca południe 
Więcej informacji można znaleźć tu:DDAF strona Doris Day Animal Fundation, radio strona SiriusXM strona radia, w którym nadawany będzie program, oficjalna strona Nansy Sinatra 
Fragment filmu "Jung at Heart" 

4 komentarze:

 1. Nie należe do fanów Doris Day ale non stop w głowie słyszę te piosenkę "Ce sarai, serai... whataver will be will be.. etc"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja natomiast jestem wielka fanka DD, po prostu ja kocham i wszystko co robi. To wielka, wspaniała, cudowna artystka! Oczywiście ten wywiad radiowy jest już w moim posiadaniu:) Aż dziw bierze, jaki Doris ma młody głos mimo wieku, to przecież starsza pani. Miło, że wpadłeś, dzięki za komentarz, pozdrawiam:)

   Usuń
 2. Wpadłem bo przyciągnęły mnie stare zdjęcia, bardzo cenie sobie historie kinematografii i ogólnie stare interesujące rzeczy. Dzięki za wpis na moim blogu, natomiast teraz prowadzę inna stronkę na którą Cie serdecznie zapraszam. Nie bój się tam pisać ;), będę wpadał częściej pozdrawiam
  KM
  kulnaro

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, postaram się tm być częstym gościem:) Pozdrawiam:) Ania

   Usuń