Trochę muzyki...

środa, 3 kwietnia 2013

❤HAPPY BIRTHDAY DORIS!❤ czyli świętujemy urodziny DodoJak co roku trzeciego kwietnia fani na całym świecie świętują ten wyjątkowy dzień. Niektórzy spotykają się w Carmel i celebruja urodziny Doris, na przykład w jej ulubionej restauracji "Cafe Stravaganza" w Carmel Valley. Niestety nie mogę tam być, a kto by mi dał wizę... Zazdroszczę ech... I u Mikea w radio dużo Doris (jak już kiedyś tu pisałam Mike zna ja osobiście): http://www.live365.com/cgi-bin/directory.cgi?searchdesc=doris+day A rano na TCM można było obejrzeć filmy z Dodo. A tu: http://www.mixbook.com/photo-books/interests/doris-day-birthday-8703907?vk=mK4wXkUjgU można zobaczyć album, który jak co roku pięknie wykonała Carol, w albumie są zdjęcia Doris i życzenia urodzinowe dla niej od fanów z całego świata, moje życzenia oczywiście też są:)

Zapraszam też do obejrzenie moich dwóch klipów urodzinowych dla Doris:) A tu również moje życzenia, jak i innych fanów. Niektóre można usłyszeć, gdyż był uruchomiony specjalny darmowy numer telefoniczny, pod którym można było nagrać swoje życzenia: http://www.songsandmemories.com/guess-what-doris-its-here-again-happy-birthday-doris-day-2013.html

2 komentarze:

  1. Bardzo pozytywny blog! Widzę, że jest Pani zafascynowana Doris Day i klimatem retro podobnie jak ja. Będę tutaj zaglądać i zapraszam do siebie. :)
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za miły komentarz, no i mam na imię Ania, a nie pani;) Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń